+90 546 577 65 18
Hakkımızda

Rebornia Hakkında

2020 yılında hizmete başlayan ve Estetik, Güzellik, Diş Estetiği & Tedavileri, Zayıflama ve İyi Yaşam Desteği konularında çalışan Klinik Rebornia’mız 20 yıllık eğitim, deneyim ve bilgi birikiminin ürünüdür.

Image link
Doktorlarımızı tanıtmaktan mutluluk duyarız
Ekibimiz
Hakkımızda
İstanbul'un en iyi hastanesi hakkında bilgi sahibi olun
Acıbadem Maslak
Hakkımızda

Öncesi Sonrası Rebornia

Rebornia, Uzman Estetik ve Plastik Cerrahları, Diş Hekimleri, Estetisyenler, Psikologları ve Diyetisyenleri ile sadece Cerrahi ve Medikal işlemleri değil, iyi bir yaşama, mutlu ve huzurlu hissetmeye dair her şeyi keşfetmek ve hastalarına sunmak için bir ekip olarak hareket eder. .

İnsan hayatı döngülerden oluşur. İnişleri kadar çıkışları da var. Rebornia bu dönüm noktalarında, belki de tam “bitti” dediğiniz anda yeniden doğuş için size destek olacak bir oluşum… Birlikte, doğru zamanda, etkili ve doğru dokunuşlarla sorunlarınızdan kurtulmanın, tutunabilmenin formülü, doğal ve yenilenmiş imajınızla hayata sıkı sıkıya sarılmak ve özgüveninizi tazelemek için Rebornia. Bulmaya istekli ekibimizle yeniden doğmaya söz veriyoruz.

Rebornia’yı Özel Kılan Nedir?

Rebornia bünyesinde, Rebornia'yı Rebornia yapan en önemli özellik

benzer hizmet veren diğer kliniklerden farklı olarak, her ameliyat için en son teknik/teknolojiyi ve yenilikçi ameliyatları uygulayan Özel Cerrahlar ve Uzman Hekimlerin varlığıdır. Özellikle Burun Estetiği Ameliyatı gibi alanlarda;

Burun Estetiği

Koruma, Sivilcesiz, Açık & Kapalı

Göğüs büyütme

Büyütme, Küçültme, Kaldırma, Jinekomasti

Estetik Germe

Yüz Germe, Kaş Kaldırma, Boyun Germe

Yüz ve Vücut Germe

Liposuction, Derin Düzlem, Çene Hattı, Cilt Germe

Vücut Şekillendirme

Selülit Tedavisi, Bölgesel Zayıflama, Lipostar

Diş Estetiği

Hollywood Smile, İmplant, Kaplamalar, Beyazlatma

Rebornia'da, her Plastik Cerrahı her Estetik Ameliyatını yapmaz.
Rebornia Estetik Cerrahları, dünya çapında deneyim ve bilgi birikimiyle bu tür ameliyatlarda uzmanlaşmıştır.

Doktorlarımız

Doktor kadromuz kendinizi daha güvende ve özel hissetmenizi sağlayacaktır.

Doktorlar Hakkında
Destek Ekibimizin Şefkatli Kollarında Prenses ya da Prens Gibi Hissedin.

Ameliyat öncesi ve sonrası hastaya yaklaşım, en rahat iyileşme sürecinin sağlanması ve bu süreçte hasta ile direkt temas halinde olunması, yapılan ameliyatların başarısı kadar önemlidir.

Bu gibi konularda destek veren ve hastalarımıza bir nevi koçluk yapan Rebornia mental destek ekibi, hastanın cerraha ulaşamadığı her an telefonun diğer ucundan yüz yüze destek vermek üzere eğitilmiştir. 10 yılı aşkın süredir binlerce hasta deneyimiyle…

Rebornia cerrahi personeli ve destek ekibinin akademik eğitimleri ve deneyimleri ile ilgili detaylı bilgileri linke tıklayarak görüntüleyebilir; ilgilendiğiniz alan için online destek talebi oluşturabilirsiniz.

Kendinizi özel hissettirecek kaliteye hazır mısınız?

İstanbul’un en özel ve en kaliteli hastanesini sizler için ayırdık.

Uzman Hekim Kadrosu
VIP Service Privilege
5 Star Hotel Standards
Latest Technology
Discover Your Hospital
Hakkımızda
Hakkımızda

Neden İstanbul?

Özellikle Estetik ve Plastik Cerrahi alanında dünyanın birçok ülkesinden önde olan Türkiye’nin Estetik Merkezi İstanbul’dur.

Ameliyattan sonra, gelişen teknikler ve hızlı iyileşme sürecine ek olarak hastalara İstanbul’un kültürel ve doğal güzelliklerinin, Boğaz’ın manzarasının tadını çıkarma, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini tatma ve gün içinde sosyalleşme imkanı sağlamaktadır.

Ameliyat söz konusu olduğunda günlerce ağrı çekmek ve yatağa bağlı kalmak geçmişte kaldı. Rebornia Ekibi, hastaların ameliyat sonrası en az ağrı düzeyi ile iyileşmesini, hızla toparlanmasını ve ayağa kalkmasını sağlayacak; süreci bir hasta gibi değil, İstanbul’a tatil için gelmiş bir turist gibi geçirebilmek için hastanın durumuna özel sosyal geziler ve aktiviteler hazırlıyor olacaklar. 1 gece hastanede kalıp sabah taburcu olur olmaz “Yeniden Doğuş Banyosu” adını verdiğimiz ilk duşlarını almaları için otellerine yerleştireceğiz. Gününüzü otelde dinlenerek geçirmek, ertesi gün Boğaz’da kahvaltı yapmak ve ertesi gün İstanbul’da tarihi bir tur atıp keyifli bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

oligark
liv hospital
conrad hotel
acıbadem
nusret
swissotel
vadistanbul
radisson

+0

Kalitemize kalite katıyoruz

Türkiye’nin önde gelen markaları ile hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.

İletişim Formu

Ücretsiz Muayene

Uzman hekimlerimizle video konsültasyonunuzu ayarlamamız için tıbbi danışmanlarımıza iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.